Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Скасування рішення щодо присвоєння звання "Почесного громадянина Мирнограда" екс-міському голові Мирнограда Руслану Требушкіну.

ПІБ ініціатора: Соколов Олександр Анатолійович
    Статус: Підтверджена
    Петиція №18
    Дата початку збору підписів: 27.07.2019 10:14

Суть електронної петиції

Олександре Леонідовичу та депутатський корпус!

Звертаюсь до вас із проханням негайно скасувати ваше рішення щодо присвоєння звання «Почесного громадянина Мирнограда» екс-міському голові Мирнограда Руслану Требушкіну, яке було запропоноване Олександром Бабичем та прийнято вами, депутатами, на 62-й сесії Мирноградської міської ради VII-го скликання.

Мені та іншим мешканцям нашого міста не зрозуміло чим ви керувалися, коли приймали це рішення.

Адже ця людина жодної власної копійки не вклала у розвиток нашого міста, а виконувала лише свої службові обов’язки, як це роблять щодня мешканці нашого міста, які працюють:

- лікарями і рятують комусь життя;
    - шахтарями, які щодня, спускаючись під землю, ризикують своїм власним життям;
    - пожежниками, що героїчно рятують з палаючих квартир/будинків чиєсь життя;
    - військовими та щодня боронять спокій та мирне небо у нашому місті, що за 50 км від бойових дій і т.д.

Кожен з нас працює і за це отримує заробітну плату, як отримував і екс-міський голова Руслан Требушкін, але чомусь кожен з нас не може стати «Почесним громадянином Мирнограда».
    Я вважаю, що присвоєння таких звань мусять спочатку обговорюватися громадою, а потім виноситися на розгляд депутатам міста.

Також вважаю, що Руслан Требушкін - зрадник нашої країни відколи у 2014 році закликав Президента РФ Володимира Путіна ввести війська в Україну. Він винен у тому, що на держустановах нашого міста того ж року майоріли сепаратистські прапори.

Також нагадую, що в 2011 році в центрі міста був запущений фонтан. Не нагадаєте скільки на нього пішло бюджетних коштів? І не минуло навіть 10 років, як вже в 2016-му цей ж фонтан було закрито на капітальний ремонт, через те, що він був зроблений з неякісного матеріалу. Тут ще багато чого можна згадувати …

Я розумію, що це рішення приймалося перед виборами до Верховної Ради аби додати бонусів пану Требушкіну, який балотувався в народні депутати від нашого округу. Вибори скінчилися, шановні обранці … Тож час виправляти помилки та зайнятись врешті-решт ділом, а не чиїмсь піаром, наприклад:

- станьте ініціаторами звернення до Міністра вугільної промисловості, Кабінету Міністрів, Президента та інших високопасадовців, щоб ті вирішили питання заробітних плат наших шахтарів, яких вони не бачать місяцями;

- станьте ініціаторами, щоб в судовому порядку повернути у власність міста занедбані будівлі нашого міста, наприклад, - «Обчислювальний центр»;

- станьте ініціаторами виділення коштів з бюджету для покриття безкоштовного проїзду у громадському транспорті нашого міста для людей, які дійсно мають заслуги перед нашою громадою. Чи коштів немає? Нагадаю, що кошти, 700 000 грн, у вас були, аби фінансувати громадську організацію «Контроль та Безпека».

- станьте ініціаторами того, щоб нарешті людей, що працюють у державній сфері, не змушували підписуватися на міську газету «Родной город»;

- станьте ініціаторами того, щоб скасувати розпорядження мерії, які видаються під час святкових заходів, щоб стільки-то було присутніх бюджетників на якомусь заході, бо такі речі мають бути добровільними, а не примусовими.

Це мала частка того, чим ви мали би займатися, а не роздавати різноманітні звання, які не обговорювалися попередньо з громадою міста.

Дякую!

Авторизуватися, щоб підписати

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію